pondělí 2. července 2012

                                                       Ja a môj pes                                                                                           Môj pes je yokshir a volá sa Hugo. Mám ho veľmi  rada, aj keď niekedy vystrčí rožky.

4 komentáře:

  1. Júúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!! Si taka zlata na tej
    fotke s Hugim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpovědětVymazat
  2. a ja sa tesim na FRANKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dostanem ju na Ježiška !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpovědětVymazat